Strona główna arrow współpraca arrow Twoje publikacje
Twoje publikacje Drukuj E-mail
Jeżeli masz chcesz publikować na stronach MTM-mobil Instytut Motoryzacji to jest miejsce dla ciebie. Jest to forma całkowicie bezpłatnej promocji Twojej osoby i Twojej działalności.. 
 

Zasady publikacji

Przyjmujemy publikacje które w swojej treści dotyczą branży motoryzacyjnej, sprzedaży , marketingu, spraw związanych z szeroko pojętym, biznesem motoryzacyjnym.

Nie akceptujemy tekstów o charakterze motoryzacyjno – produktowym, czyli o samochodach ponieważ nie taki jest charakter portalu. Jest to portal branżowy a nie konsumencki.

Nie akceptujemy również  plików mających wyraźny  i wyłączny wydźwięk reklamowy ( np. opisy działalności).  Do publikacji dopuszczone będą wyłącznie teksty wnoszące coś merytorycznie do zawartości biblioteki. Zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji.

Jeżeli chcesz aby Twoje publikacje znalazły się na stronach  należy wysłać na adres   proponowaną publikację (Word).  Wprowadzanie artykułów wymaga akceptacji admina, jest to spowodowane dbałością o jakość merytoryczną portalu.

 Teksty i opracowania umieszczane będą w działach  biblioteka artykuły  lub badania, zależnie od ich  charakteru. Dopuszczalne jest też zamieszczanie dużych plików w dowolnym  formacie zawierający wykresy i zdjęcia, jednak wtedy prosimy o konsultacje w zamieszczeniu przez nasz zespół.   

Artykułu i osoby je piszące będą promowane na stronie w postaci  okresowego zamieszczania skrótu ich artykułów  na pierwszej stronie, pojawienia się informacji w newsach i w newsleterze. Obecnie jest około 1000 prenumeratorów.  Możliwa będzie również współpraca  z mediami drukowanymi.

 

 
 
wstecz   dalej »
Wejście dla publikujących





Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Załóż sobie